Hakkımızda

Lastik Kalıp uzmanı. mütehassısı. doktoru.

Lastik kalıpları için uzman ekip tarafından en iyi çözümler! Yıldız Makina Kalıp, uluslararası çapta firmalarla çalışarak kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet vermektedir.


BİZ KİMİZ?

Yıldız Makina Kalıp, lastik kalıp teknolojisi alanında 29 yıllık tecrübeye sahip olup, yerel ve global lastik imalat firmalarına etkin bir şekilde hizmet vermektedir. Tedarikçisi olduğu lastik imalat firmaları ve üretim sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalar için; kalıp, yedek parça, bladder (kamera/torba) kalıbı, konteyner, tapa, lastik yapım tamburu (drum) gibi ekipmanların imalatını yapmaktadır.

Firmamız, işletme kapasitesinin ortalama 90% oranında, lastik imalat firmaları için bakım faaliyetleri alanında kullanmakdır. Firmalara ait lastik kalıplarında, sektör ve yanaklar için ağır bakım, standart bakım, hasarlı bakım gibi operasyonları sınıflandırarak, sektöre kaliteli ve hızlı oranda destek vermektedir. Ayrıca; konteyner, lastik yapım tamburu (drum) gibi ekipmanların bakımı da yine firmamız bünyesinde bulunan profesyonel gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti ana ilkemiz, kalite de bunun ön koşulu olduğuna göre, müşterilerimizin beklentilerini sağlamak, bu şekilde de gerek Türkiye pazarında gerekse uluslararası pazarlarda rekabet gücümüzü devam ettirmek bizim en önemli görevimizdir.

Firmamızın genel kapasitesi hakkında bilgi vermek gerekirse, Binek-Radyal (PCR) ve Hafif Ticari Radyal (LVR) grubu için aylık ortalama 50 kalıp için ağır bakım gerçekleştirebilmekteyiz. Ayrıca, otobüs-kamyon grubu için (TBR-LSR) aylık ortalama 20 kalıp için ağır bakım yapabilmekteyiz.