KARİYER

Kariyer basamaklarınızı YILDIZ MAKINA KALIP'ta inşaa edin

Lastik teknolojileri sektöründe "müşteri memnuniyeti" ilkesine gerçek anlamıyla sadık kalıp başarısının sürekliliğini sağlayan Yıldız Makina Kalıp, İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Şirketin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en büyük payın çalışanların olduğuna inanmakta ve çalışanlarımızı en değerli varlığımız olarak görmekteyiz.

Tüm İnsan Kaynakları politikalarımızı, çağdaş, üreticiliğe ve sürekli gelişime önem verilen, çalışanların ortak hedeflere doğru koşan bir takım oluşturmasına olanak sağlayacak bir ortam hazırlanması üzerine yapılandırmaktayız. Siz de bu takımda yer almak istiyorsanız, özgeçmişinizi Genel Başvuru havuzumuza ekleyiniz.


Lokasyon: Kocaeli [TUR] - Department: Genel

Bu ilana yapacağınız başvurular ileride oluşacak pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır. Lütfen başvurunuza çalışmak istediğiniz alanı belirten bir ön yazı ekleyiniz. Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu taktirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Özgeçmişinizi bize gönderin: info@yildizmakinakalip.com

Başvur